Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /var/www/akademiki.vizja.pl/module/Application/src/Application/Controller/IndexController.php on line 32 Rezerwacje - Akademicka Sieć Mieszkaniowa WSFiZ
Pomożemy Ci znaleźć zakwaterowanie i pracę!

Zgłoś się do programu „Studiuj, mieszkaj i pracuj w Warszawie”. Pomożemy Ci znaleźć zakwaterowanie i pracę zgodną z twoimi potrzebami.
Dobre studia w dobrej cenie

Studiuj w WSFiZ

Zapraszamy na studia w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie
- Prof. dr hab. Maria Sierpińska

Prof. Dr hab. Maria Sierpińska


Zapisz się na studia do WSFiZ. Pomożemy Ci znaleźć mieszkanie i pracę w Warszawie.
Gwarancja zakwaterowania
Akademicka Sieć Mieszkaniowa WSFiZ (ASM Vizja) obejmuje miejsca w pokojach studenckich zlokalizowanych w obrębie Warszawy. Umożliwiamy rezerwację miejsca w pokojach 1-, 2- lub 3-osobowych.
Akademicka Sieć Mieszkaniowa

  • dojazd na uczelnie do 30 minut
  • mieszkanie lub standard zbliżony do mieszkania
  • wspólne toalety i łazienki
  • dostęp do internetu
  • dostęp do kuchni z wyposażeniem
  • dostęp do pralni

Obszerny serwis pomocowy i opieka koordynatora ASM

Miejsce w pokoju Lokal 3-osobowy Lokal 2-osobowy Lokal 1-osobowy
600 zł 700 zł 800 zł
Rezerwacje w ASM Vizja
Zgłoś się do naszego programu i skorzystaj z bezpłatnej pomocy w znalezieniu zakwaterowania. Wypełnij ankietę aby określić swoje preferencje i oczekiwania. Koordynator ds. zakwaterowania skontaktuje się z tobą i udzieli informacji o możliwościach zakwaterowania w Warszawie.
Kandydaci na studia w WSFiZ rezerwują miejsca za pośrednictwem Extranetu. Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić formularz on-line, wybrać oczekiwany standard zakwaterowania, wpłacić kaucję i opłatę czynszu za pierwszy miesiąc oraz podpisać umowę o zakwaterowanie w ramach ASM Vizja. Na tym etapie student uzyskuje gwarancję zakwaterowania w pokoju studenckim ASM Vizja. W dalszej kolejności opiekun studenta zaproponuje do wyboru pokoje studenckie o wybranym standardzie.
Miejsca w pokojach studenckich ASM Vizja w pierwszej kolejności będą przydzielane studentom WSFiZ. Jeśli chcesz skorzystać z gwarancji zakwaterowania – zapisz się do WSFiZ.
Osoby nie będące studentami WSFiZ mogą zostać zakwaterowane w pokojach studenckich ASM Vizja tylko w przypadku, gdy będą dostępne miejsca. Aby zgłosić chęć zakwaterowania w ASM Vizja lub sprawdzić czy są wolne miejsca zarejestruj się.
Preferencje dotyczące zakwaterowania w ASM
Warunki zakwaterowania w pokoju, które mogę zaakceptować to:
Żadna z powyższych forma zakwaterowania nie spełnia moich oczekiwań
Prosimy o opisanie swoich preferencji- w tym maksymalnego czasu dojazdu, ceny, ilości osób oraz innych oczekiwań dotyczących warunków zakwaterowania
Pracuj w Warszawie
Warszawski rynek pracy jest duży i zróżnicowany. Firmy i instytucje z różnorodnych branż i sektorów poszukują zarówno pracowników etatowych jak i osób, które chcą pracować dorywczo lub sezonowo. Proponujemy naszym studentom pomoc przy poszukiwaniu pracy w trakcie studiów na WSFiZ. Rodzaj pracy i forma zatrudnienia zależy od potrzeb i preferencji studentów. Więcej...

Prześlij swoje CV

Warszawa miasto możliwości
Warszawa jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej wyrafinowanych miast w Centralnej Europie z ogromem rzeczy wartych zobaczenia, imponującą sceną kulturalną i coraz bogatszym życiem nocnym. Jest największym miastem w Polsce oraz ekonomiczną, kulturową i edukacyjną kolebką narodu, a jej rola i znaczenie w Europie stale rośnie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.explore-ws.com.
Chodząc po ulicach Warszawy, często można usłyszeć młodych ludzi mówiących w obcych językach. Wielu z nich to studenci, którzy postrzegają Polskę jako atrakcyjne miejsce do studiowania, porównywalne z krajami Europy Zachodniej. Dzięki przyjaznej atmosferze i otwartości mieszkańców Warszawy, udało się im zaaklimatyzować w Polsce, jak również znaleźć nowych przyjaciół i wspólne zainteresowania.
W Warszawie znajduje się wiele pubów i klubów studenckich, gdzie można napić się piwa, porozmawiać lub udać się na koncert. Nowe bary i kluby nocne otwierane są każdego dnia. Znani DJ-e z całego świata zaczynają przyjeżdżać do Polski tym samym dalej powiększając warszawską scenę klubową. Nocne życie Warszawy jest porozrzucane po mieście, a coraz więcej miłych lokali otwiera się także na obrzeżach miasta.
Organizowane są tu liczne imprez mające na celu promowanie kultur innych krajów. Warszawa jest także stolicą Polski, a więc mieszczą się tu ambasady krajów, z którymi Polska nawiązała stosunki dyplomatyczne. Pracownicy ambasad często biorą czynny udział w życiu kulturalnym Warszawy, organizując targi i imprezy kulturalne mające na celu przedstawienie kultury swojego kraju. W rezultacie, Polacy są coraz bardziej tolerancyjni i otwarci.
Rynek mieszkań w Warszawie
Wspólne wynajmowanie mieszkania to rozwiązanie bardzo popularne wśród studentów. W Warszawie wybór jest dość duży. Warto jednak poznać kilka zasad związanych z wynajmowaniem mieszkania.
Baza mieszkań
Ogólnodostępne bazy mieszkań w Warszawie można przejrzeć na specjalistycznych portalach ogłoszeniowych.
Ceny wynajmu
Średnie ceny wynajmu mieszkań w Warszawie:
  • Kawalerka - 1600-2000 zł
  • Mieszkanie dwupokojowe – 2200-3000 zł
  • Mieszkanie trzypokojowe – 3000-3500 zł
Lokalizacja
Poruszając się po Warszawie, należy przyjąć, że średni czas dojazdu z punktu A do punktu B, w obrębie miasta, wynosi 30-40 minut.
Dobrym wyborem jest wynajęcie mieszkania przy (obecnie jedynej) linii metra. To pozwala skrócić czas dojazdu do centrum.
Hotele i hostele
Warszawa jako największe miasto w Polsce oraz centrum życia społeczno-politycznego, posiada szeroki wybór oferty hotelowej. Zatem zarówno biznesmeni jak i studenci znajdą tu dla siebie ofertę noclegową na każdą kieszeń. Zakwaterowanie w hotelu czy hostelu polecamy w przypadku krótkotrwałego pobytu w Polsce, np. w celu złożenia dokumentów. Informacje o bazie hoteli powinny także pomóc w poszukiwaniach zakwaterowania dla gości np. odwiedzin rodziny.